Szpot

 

NISSAN QASHQAI

NISSAN QASHQAI NIESAMOWITE WRAŻENIA Z JAZDY

Poznaj doskonałego miejskiego crossovera. Jest śmiały i pełen zaawansowanych technologii. Stworzony, aby tchnąć moc w każdego, kto go prowadzi. To Nissan QASHQAI.

Pobierz cennik Pobierz broszurę Pobierz katalog akcesoriów

Stworzony od podstaw Nissan Qashqai powstał w celu spełnienia wymagań i oczekiwań nowej generacji nabywców crossoverów. Wykorzystując opinie i pomysły pochodzące od dwóch milionów posiadaczy pierwszej generacji tego modelu, Nissan stworzył pojazd, który stanowi doskonałe połączenie perfekcyjnej formy z bogatą treścią. Każdy element Nowego Nissana Qashqai został zaprojektowany na nowo, od bardziej przestronnej kabiny, przez wyższą jakość materiałów i bardziej praktyczne rozwiązania, po nową gamę turbodoładowanych silników, które są bardziej oszczędne niż kiedykolwiek. To on zapoczątkował rewolucję, a teraz powrócił z nową, odważną stylistyką, zaawansowaną technologią, najnowocześniejszymi usługami łączności oraz dynamicznymi właściwościami jezdnymi i systemami zapewniającymi kierowcy całkowitą kontrolę nad pojazdem.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA NISSAN SAFETY SHIELD

Nissan Qashqai oferuje pełen pakiet czynnych i biernych systemów bezpieczeństwa w postaci systemu Nissan Safety Shield oraz 6 – przednich, bocznych oraz kurtynowych poduszek powietrznych. Wykorzystując kamery i czujniki, model Nissan Qashqai chroni swoich pasażerów za pomocą ośmiu systemów. Zapewniają one pewność siebie za kierownicą i zapewniają kontrolę w każdej sytuacji.

Adaptacyjne światła drogowe – np. podczas jazdy poza miastem nowoczesny system maksymalizuje widoczność, uruchamiając światła drogowe i obniżając je w chwili wykrycia pojazdu nadjeżdżającego z naprzeciwka lub pojazdu podążającego w tym samym kierunku, który znajduje się w dużej odległości. Dzięki pełnym reflektorom LED-owym Nissan Qashqai zapewnia szersze i lepiej doświetlone pole widzenia po zmroku.

Ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu – jeśli samochód zacznie zjeżdżać z obranego pasa ruchu , kierowca zostanie ostrzeżony o niebezpieczeństwie wtargnięcia na inny pas chyba, że zostanie uruchomiony kierunkowskaz. System ten potrafi wykrywać nawet stare oznaczenia na drodze, a jego czułość regulowana jest automatycznie w zależności od rodzaju dróg, dopasowując się do stylu jazdy narzuconego przez panujące warunki.

Rozpoznawanie znaków drogowych – ten system informuje kierowcę o ograniczeniach prędkości poprzez identyfikację znaków drogowych podczas jazdy.

Elektryczny hamulec awaryjny – gdy zajdzie ryzyko kolizji z samochodem znajdującym się przed Nissanem Qashqai, specjalny system wyemituje ostrzeżenie dźwiękowe i wizualne. Jeśli kierowca nie zareaguje, automatyczny system uruchomi hamowanie awaryjne.

Ostrzeżenie o poruszających się obiektach – ta funkcja informuje kierowcę o obiektach, dzieciach czy zwierzętach poruszających się wokół samochodu.

Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu – jeśli z boku Nissana Qashqai, w martwym polu lusterka bocznego, znajduje się inny pojazd, wewnątrz samochodu pojawi się dyskretny sygnał świetlny. Jeśli kierowca zasygnalizuje zmianę pasa ruchu, a inny pojazd znajduje się w niebezpiecznie małej odległości, światło zacznie pulsować i wyemitowany zostanie sygnał dźwiękowy.

Ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy – specjalny system ocenia poziom koncentracji i zmęczenia kierowcy w zależności od sposobu jazdy i ostrzega o konieczności zrobienia przerwy za pomocą sygnału dźwiękowego i wizualnego.

APLIKACJE POKŁADOWE NISSAN CONNECT

Inteligentny i funkcjonalny system Nissan Connect oferuje bogatą gamę funkcji, których obsługa jest prosta za sprawą ekranu dotykowego o przekątnej 7”, z powłoka antyrefleksyjną. Łączy on w sobie funkcje systemu audio, nawigacji i komunikacji, najnowocześniejsze opcje łączności oraz możliwość współpracy ze smartfonem.

SYSTEM KAMER 360 STOPNI

Wykorzystujący 4 kamery system kamer 360 stopni zapewnia kierowcy panoramiczny obraz modelu Nissan Qashqai, znacząco ułatwiając cofanie i parkowanie – zarówno parkowanie równoległe jak i na wytyczonych miejscach parkingowych. Aby sprawdzić układ otoczenia, można skorzystać z opcji widoku z lotu ptaka, następnie skorzystać z różnorodnych widoków pomocnych podczas manewrowania.

BAGAŻNIK – PRZESTRONNE PRZECHOWYWANIE

Po złożeniu tylnej kanapy Nissan Qashqai posiada płaską podłogę w przestrzeni bagażowej, ułatwiając ładowanie i rozładowywanie długich przedmiotów. Pod podłogą znajduje się ukryty schowek, w sam raz na cenne przedmioty. Natomiast gdy fotele znajdują się w normalnym położeniu, przegroda bagażnika umożliwia konfigurację przestrzeni bagażowej na 16 sposobów. Duże możliwości aranżacji przestrzeni bagażowej w Nissanie Qashqai zapewniają praktyczne i innowacyjne rozwiązania do przewożenia najróżniejszych przedmiotów.

NISSAN QASHQAI WYMIARY

Wymiary Nissana Qashqai to: długość całkowita 4370 mm, rozstaw osi 2646 mm, szerokość całkowita 1800 mm, wysokość całkowita 1595 mm.

NISSAN QASHQAI SPALANIE

Zużycie paliwa poszczególnych silników Nissana Qashqai w cyklu mieszanym: silnik 1.2 DIG-T MT (115 KM) 5.6l/100 km, silnik 1.2 DIG-T Xtronic (115 KM) 5.6l/100 km, silnik 1.6 DIG-T (163 KM) 5.8l/100 km, silnik 1.5 dCi MT (110 KM) 3.8l/100 km, silnik 1.6 dCi MT (130 km) 4.4l/100 km, silnik 1.6 dCi (130 KM) Xtronic 4.6l/100 km, silnik 1.6 dCi MT (130 KM) All Mode 4×4-i 4.9l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe.

SOCIAL MEDIA

 

TELEFONY

tel.: +48 61 652 44 53
tel.: +48 61 652 44 52
tel.: +48 61 652 44 32

 

Szpot

© 2015