Szpot

 

NISSAN XTRAIL

CAŁKIEM NOWY NISSAN X-TRAIL: PRZYGODA WZYWA

Czy znasz ten wewnętrzny głos, który wzywa Cię ku przygodzie? Pójdź za nim dzięki nowemu Nissanowi X-Trail, crossoverowi zaprojektowanemu dla dużych i małych przygód.

Pobierz cennik Pobierz broszurę Pobierz katalog akcesoriów

Weekendowe wypady czy codzienna jazda? Nowy Nissan X-Trail z odważną stylistyką i innowacyjnymi technologiami sprosta każdym warunkom. Nowy X-Trail z rozstawem osi o 75 mm większym od swojego poprzednika i szerokością większą o 40 mm oferuje bardziej przestronną kabinę pasażera. Nowy Nissan X-Trail oferuje również całą gamę systemów bezpieczeństwa wspierających kierowcę w każdych warunkach. Pakiet Bezpieczeństwa to między innymi: ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, elektryczny hamulec awaryjny, rozpoznawanie znaków drogowych, adaptacyjne światła drogowe. W przypadku szybkiego wchodzenia w zakręty aktywna kontrola toru jazdy utrzymuje pojazd na obranym torze, natomiast system aktywnej kontroli ruchów nadwozia poprawia komfort doskonale tłumiąc nierówności nawierzchni.

KOMFORT I WYGODA

Wygodne, inspirowane stanem nieważkości fotele w Nissanie X-Trail z podparciem kręgosłupa – inżynierowie Nissana skorzystali z doświadczeń astronautów unoszących się swobodnie w komfortowej pozycji przy zerowej grawitacji. Starając się odtworzyć tę „neutralną” pozycję za kierownicą, zaprojektowali odpowiednio wyprofilowany fotel podpierający kręgosłup od odcinka lędźwiowego po piersiowy, z wyściełaniem elastycznie reagującym na indywidulane u każdego kierowcy punkty nacisku. W efekcie daje to poczucie niezwykłej wygody. Podgrzewane i chłodzone uchwyty na kubki – pozwalają pozostać napojom w temperaturze dogodnej dla podróżujących. Podgrzewane fotele przednie – koncentracja na najważniejszych strefach ciała i ich podgrzewanie w odpowiedniej kolejności powodują, że komfort termiczny jest osiągany w możliwie najkrótszym czasie. Elektrycznie otwierane panoramiczne okno dachowe dostępne jako opcja daje możliwość obserwacji nieba podróżującym.

Pomysłowa konstrukcja drugiego rzędu foteli. Dzięki systemowi elastycznej konfiguracji foteli, Nissan X-Trail oferuje w drugim rzędzie prawdziwą pierwszą klasę. Siedzenia dzielone w układzie 60/40 można przesunąć do przodu, powiększając przestrzeń bagażową, lub do tyłu, dając pasażerom więcej miejsca na nogi. Położenia pośrednie także są możliwe. Odchylenie oparcia do tyłu pomaga natomiast zrelaksować się w podróży. W X-Trailu można przewieźć przedmioty o długości do 2,6 m, a przestrzeń bagażowa umożliwia 18 konfiguracji jej aranżacji.

Opcjonalny trzeci rząd siedzeń w modelu Nissan X-Trail jest dzielony w układzie 50/50, co zapewnia większą elastyczność przy przewożeniu osób oraz sprzętu. Złożone siedzenia tworzą z podłogą bagażnika jednolitą, płaska powierzchnię. Elektrycznie otwierana klapa bagażnika i tylne drzwi otwierane pod kątem 77 stopni. Tylne drzwi Nissana X-Trail otwierające się pod kątem niemal 80 stopni ułatwiają umieszczenie w środku fotelika dziecięcego lub deski snowboardowej. Drzwi bagażnika z opcjonalnym elektrycznym sterowaniem można otworzyć umieszczonym na nich przyciskiem, inteligentnym kluczykiem lub przełącznikiem znajdującym się obok fotela kierowcy.

EKOLOGICZNY ZAPAS MOCY

Nowy Nissan X-Trail z aerodynamicznym nadwoziem, nowoczesnym silnikiem i innowacyjną przekładnia Xtronic maksymalizuje efektywność i osiągi. X-Trail napędzany jest zaawansowanym silnikiem wysokoprężnym 1.6, zapewniającym osiągi na poziomie większych jednostek tego typu przy ograniczonych wartościach zużycia paliwa i emisji CO₂. Automatyczny system Start/Stop wyłącza silnik, kiedy nie musi pracować, np. w czasie oczekiwania na światłach. Rozwiązanie to przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa. W najnowszej wersji bezstopniowej przekładni Xtronic tarcie zostało zredukowane o 40%, a zakres przełożeń jest większy niż niektórych 8 stopniowych skrzyniach automatycznych. Nowy tryb eco umożliwia ograniczenie zużycia paliwa za jednym naciśnięciem przycisku. Powyższe rozwiązania oraz wysoka kultura pracy dają poczucie dużej elastyczności zespołu napędowego.

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne technologie zastosowane w nowym Nissanie X-Trail pomagają monitorować systemy pojazdu oraz jego otoczenie. System monitorowania ciśnienia w oponach, który informuje o spadku ciśnienia w ogumieniu, ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy – system, który wykrywa niepokojące objawy zmęczenia – senność i dekoncentrację kierowcy i sygnalizuje ostrzeżeniem na wyświetlaczu zintegrowanym z zestawem wskaźników. Rozpoznawanie znaków drogowych, adaptacyjne światła drogowe, układ kontroli dynamiki pojazdu (VDC), układ hamulcowy z ABS, układ wspomagania hamowania awaryjnego i opcjonalne systemy bezpieczeństwa takie jak elektryczny hamulec awaryjny, ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu, ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu czy system kamer 360 stopni to systemy, które kompleksowo dbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących.

NISSAN CONNECT

Inteligentny i funkcjonalny system Nissan Connect jest wyposażony w bogata gamę funkcji, m.in. system audio ( Bluetooth, wejście iPod/USB), nawigację i zestaw głośnomówiący.

NISSAN X-TRAIL WYMIARY

Wymiary modelu Nissan X-Trail: długość całkowita 4640 mm, szerokość całkowita 1820 mm (1830 mm z 19” felgami), wysokość całkowita 1710 mm (1715 mm z bagażnikiem dachowym), rozstaw osi 2705 mm.

NISSAN X-TRAIL SPALANIE

Zużycie paliwa poszczególnych silników Nissana X-Trail w cyklu mieszanym: silnik 1.6 dCi diesel 2 WD MT (130 KM) 4.9l/100 KM, silnik 1.6 dCi diesel 2 WD Xtronic (130 KM) 5.1l/100 km, silnik 1.6 dCi diesel 4WD MT (130 KM) 5.3l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe.

Skontaktuj się z nami


Piotr Bednik  Kierownik Salonu:

tel.: +48 61 652 44 52
kom.: +48 728 809 269
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Remigiusz Cichoński Konsultant ds. sprzedaży:

tel.: +48 61 652 44 53

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Marcin Zieliński Konsultant ds. sprzedaży:

tel.: +48 61 652 44 32

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.SOCIAL MEDIA

 

TELEFONY

tel.: +48 61 652 44 53
tel.: +48 61 652 44 52
tel.: +48 61 652 44 32

 

Szpot

© 2015