Szpot

 

NISSAN PULSAR

NOWY NISSAN PULSAR. IDEALNIE DOPASOWANY.

Technologie na rzecz Twojego bezpieczeństwa i komfortu: korzystaj z postępowych innowacji, dzięki którym zachowasz spokój i pewność.

Pobierz cennik Pobierz broszurę Pobierz katalog akcesoriów

Pragniesz samochodu, którego serce bije rytmem Twojego życia? Oczywiście! Dzięki swojej dynamicznej, przyciągającej wzrok stylistyce nowy Nissan Pulsar jest doskonałym towarzyszem wypraw. Atletyczne nadwozie i zgrabne linie boczne nadają mu atrakcyjny i muskularny wygląd, który doda Tobie pewności na drodze.

DOSKONAŁY I WYRAFINOWANY WYGLĄD

Stylistyka nowego Nissana Pulsar emanuje elegancją w każdym detalu. Integralnym dopełnieniem jego ekskluzywnej sylwetki są efektowne lampy przeciwmgielne i boczne okna, ujęte w chromowany kontur. Charakterystyczny tylni spojler Nissana Pulsar, wraz z kratką chłodnicy w kształcie litery V, nadaje mu drapieżny, sportowy wygląd, którego dopełnieniem są wyjątkowe lampy i światła wykonane w technologii LED. Dodajmy do tego spersonalizowane, felgi z diamentowym szlifem, a możesz być pewny, że będziecie przyciągać spojrzenia.

NAJBARDZIEJ PRZESTRONNY HATCHBACK W SWOJEJ KLASIE

Nissan Pulsar to mnóstwo swobody oraz miejsca nad głowa i na nogi dla kierowcy i pasażerów. Dzięki największej ilości miejsca na poziomie kolan w tej klasie pojazdów pasażerom podróżującym z tyłu nie grozi zmęczenie nawet podczas najdłuższych podróży. Miejsce na nogi na wysokości kolan to aż 692 mm.

WNĘTRZE NISSANA PULSAR

To połączenie elegancji i finezji: miękkie materiały i chromowane detale, wyjątkowo szeroki podłokietnik na drzwiach i znakomita widoczność w każdym kierunku. Komfort i wygodne użytkownika zapewniają również takie rozwiązania jak: inteligentny kluczyk I-Key, przycisk do uruchamiania silnika, automatycznie włączane reflektory i wycieraczki, oraz dwustrefowa klimatyzacja automatyczna.

ZAAWANSOWANY KOMPUTER POKŁADOWY

Kolorowy 5” wyświetlacz pokazuje wszystkie potrzebne informacje dotyczące układów wchodzących w system Safety Shield, systemu nawigacji aż po numer telefonu przychodzącego. Wyświetlacz został umieszczony tak, aby można było na niego spoglądać nie przerywając obserwacji drogi.

BEZPIECZEŃSTWO

W Nissanie Pulsar pakiet innowacyjnych i inteligentnych technologii przez cały czas monitoruje działanie systemów i sytuację dookoła pojazdu, aby kierowca mógł czuć się pewnie i bezpiecznie. Wykorzystując szereg czujników, a także kamerę cofania i przedni radar, zaawansowane systemy bezpieczeństwa współpracują ze sobą, aby ostrzegać o potencjalnych zagrożeniach i zagwarantować jak najskuteczniejszą ochronę kierowcy i pasażerów.

Czujnik ciśnienia powietrza w oponach – wartość ciśnienia w poszczególnych kołach jest wyświetlana na ekranie, a jego spadek jest sygnalizowany kontrolką w zestawie wskaźników.

Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu – jeżeli z boku Nissana Pulsar, w martwym polu lusterka, znajdzie się inny pojazd, kierowcę powiadomi o tym dyskretny sygnał świetlny. A Jeśli kierowca zasygnalizuje zamiar zmiany pasa ruchu w sytuacji, kiedy inny pojazd znajduje się w niebezpiecznie małej odległości, światło zacznie pulsować i usłyszy sygnał dźwiękowy.

Ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu – jeśli Nissan Pulsar zacznie opuszczać pas ruchu w niekontrolowany sposób, kierowca zostanie ostrzeżony, system przypomina o konieczności skorygowania toru jazdy, chyba, że wcześniej został włączony kierunkowskaz.

Elektryczny hamulec awaryjny – w przypadku wykrycia sytuacji grożącej najechaniu na tył pojazdu poprzedzającego system emituje sygnał dźwiękowy i wizualny. Jeżeli kierowca nie zareaguje, system automatycznie uruchomi hamulce.

Ostrzeżenie o poruszających się obiektach – to system monitorujący otoczenie ostrzega kierowcę o obiektach zbliżających się do pojazdu, które mogą znaleźć się poza zasięgiem wzroku kierowcy.

POJEMNY BAGAŻNIK

Mimo największej w swojej klasie ilości miejsca na tylnej kanapie Nissan Pulsar oferuje pojemny bagażnik, w sam raz na rodzinne wyjazdy. Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika wzrasta z 385 do 1 395 litrów. Dzięki czterem opcjom ustawienia siedzeń i tylnej kanapie dzielonej w stosunku 60/40 w bagażniku zmieszczą się nawet tak nieporęczne przedmioty jak sprzęt golfowy, wózek dziecięcy czy rower.

NISSAN PULSAR WYMIARY

Wymiary Nissana Pulsar to: długość całkowita 4387 mm, rozstaw osi 2700 mm, szerokość całkowita 1768 mm, wysokość całkowita 1520 mm.

NISSAN PULSAR SPALANIE

Zużycie paliwa poszczególnych silników Nissana Pulsar w cyklu mieszanym: silnik 1.2 DIG-T MT (115 KM) 5.1 l/100 km, silnik 1.5 dCi MT (110 KM) 3.6l/100 km. Podane parametry mają charakter orientacyjny – na stopień zużycia paliwa ma wpływ szereg czynników, m.in. sposób jazdy, ukształtowanie terenu oraz warunki pogodowe.

SOCIAL MEDIA

 

TELEFONY

tel.: +48 61 652 44 53
tel.: +48 61 652 44 52
tel.: +48 61 652 44 32

 

Szpot

© 2015