Szpot

 

NISSAN CABSTAR

NISSAN NT 400 CABSTAR

Unowocześni twój biznes

Pobierz cennik Pobierz katalog zabudowy

Nissan Cabstar NT 400

Maksymalna wydajność w połączeniu z funkcjonalną kabiną, najlepszą w swojej klasie ładownością i komfortem przy obniżonym koszcie zakupu. Czego więcej można oczekiwać Twój biznes? Odkryj Nissana NT400 Cabstar.

Idealna widoczność z bezpiecznej i wygodnej kabiny czyni Nissana NT400 Cabstar doskonałą ciężarówką. Dzięki dużej ładowności i łatwości stosowania różnego rodzaju zabudów NT400 Cabstar jest tak popularny na całym świecie, a 3-letnia gwarancja to tylko dodatek.

Aby sprostać wymaganiom nowoczesnego biznesu NT400 Cabstar jest gotowy do pracy natychmiast po wydaniu z salonu. 3 letnia gwarancja obowiązuje na wszystkie fabryczne zabudowy Nissana. Części do zabudowy są dostarczane przez firmę Scattolini.

BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SILE I ZWROTNOŚCI

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoje i przewożonych przez Ciebie ładunkow. Dlatego  też standardem we wszystkich Nissanach CABSTAR są przednie i tylne hamulce tarczowe z  opcjonalnymi systemami ABS i EBD (elektroniczny rozdział sił hamowania), zapewniające  optymalne hamowanie. Przewidywalne zachowanie na drodze oraz najwyższej klasy widoczność z  pozycji kierowcy przyczyniają się do wysokiego poziomu bezpieczeństwa pojazdu. Wycieraczki  zostały zaprojektowane z myślą o jak największej powierzchni działania. NT400 Cabstar oferuje największą przestrzeń ładunkową i maksymalną ładowność. Prostota oznacza tańszy rozwój i niższe koszty serwisu. Dostępny z pojedynczą i podwójną kabiną oraz z możliwością zabudowy dopasowanej do Twojego  biznesu.

PODWOZIE NISSANA CABSTAR

Pojazd dostępny jest w wersji standardowej oraz HD o DMC 3,5 t, z rozstawem osi 2,5 m, 2,9 m  lub 3,4 m, podwójnymi tylnymi kołami i pojedynczą lub podwójną kabiną. W kompleksowej ofercie  Nissana CABSTAR każdy znajdzie wersję dla siebie.

SOCIAL MEDIA

 

TELEFONY

tel.: +48 61 652 44 53
tel.: +48 61 652 44 52
tel.: +48 61 652 44 32

 

Szpot

© 2015